Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Instagram

Title image

O Nas

Jesteśmy tacy jak Ty1

zrodziła się z oficjalnych i nieoficjalnych rozmów, obserwacji i analiz miejskich scen muzycznych. Naszą grupę tworzą osoby aktywnie związane z muzyką, zarówno wykonawcy, muzycy, instrumentaliści, badacze kultury, jak i organizatorzy wydarzeń kulturalnych (w szczególności muzycznych) – stojący na scenie, za sceną i pod nią. Po prostu: miłośnicy muzyki na żywo. 

 

Paweł Drgas

Drygas – jeden z pomysłodawców naszego przedsięwzięcia. Wkręcony we wrocławską scenę muzyczną tak bardzo, że napisał na jej temat kilka prac naukowych oraz zorganizował festiwal dla lokalnych artystów. Pasja do muzyki sprawiła, że zostało mu przydzielone Stypendium Ministra; zarówno za działalność artystyczną jak i naukową. Na co dzień manager Klubu Łącznik, grafik, socjolog, i oczywiście muzyk. Perkusista pięciu wrocławskich zespołów: Chwilantropia, Francis Tuan, Katedra, Związki Maillarda, Panzerhund. Ma na swoim koncie ponad 200 zagranych koncertów, więc doskonale zna się na ich organizacji.

Paweł-Drygas
ola-Kubera

Ola Kubera

Ola – Jeśli nie wiadomo gdzie jest, zapewne na jakimś koncercie. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki! Magister filologii polskiej i kulturoznawstwa – humanistka na wskroś. Kilka lat zaangażowana w produkcję i organizację Festiwalu FAMA – Eliminacji Wrocławskich oraz Festiwalu w Świnoujściu. Społecznik, lokalna patriotka, dobra dusza, przez niektórych nazywana ambasadorką wrocławskiej sceny muzycznej. Podczas festiwalu idealistycznie stara się ogarnąć wszystko a przynajmniej mieć iluzję kontroli nad wszystkim! Lubi to co robi, bo organizacja wydarzeń kulturalnych daje jej energię i przynosi satysfakcję.

Ajda Wyglądacz

Ajda – współtwórczyni inicjatywy wrOFFław. Zaangażuje się w każdą kreatywną pracę, a czmychnie przed papierkową. Kibicuje lokalnym zespołom grającym autorską muzykę, szerokim łukiem omija granie coverów i tributów. Muzycznie wokalistka/gitarzystka/tekściarka w zespole Chwilantropia i rozśpiewana basistka Francisa Tuana. Zawodowo jako Pani Brzęczyszczykiewicz tropi i tłumaczy zawiłości polszczyzny. Autorka projektu Wrocławskie Słoiki – serii warsztatów muzyczno-językowych i pomysłu oddania sceny w ręce obcokrajowców, by mogli głośno wyśpiewać historię swojej migracji. Zdarza jej się tworzyć gry planszowe, scenariusze do teledysków i hasła reklamowe.

Aida-Wyglądacz
Marta-Rynkowska

Marta Rynkowska

Marta –  koordynatorka działań w klubie Łącznik i dobry, wiecznie uśmiechnięty duszek tego miejsca. Sponsorzy, których widzicie na plakatach to jej sprawka! Jej analityczny umysł sprawia, że przedsiębiorcy nie mogą oprzeć się współpracy z nami. Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie jest mocno związana z ZSP. Jedna z głównych koordynatorek Wielkiej Draki Dla Dzieciaka w roku 2019. Gdy w coś się angażuje, to daje z siebie wszystko.

Maria Jurasz

Maria – na studiach geograficznych znalazła swoją drogę do dziennikarstwa. Odkąd pojawiła się w Czasoprzestrzeni dwa lata temu jara się wrocławskimi kapelami i organizacją koncertów. Oprócz tego prowadzi ig i fb Klubu Łącznik. W wolnych chwilach ogarnia czasoprzestrzenny wolontariat, pisze prace na studia i uczy się pro tools’a, by wreszcie móc nagrywać wymarzone podcasty.

Maria-Jurasz
Sasha-Szajdukss

Sasha Szajdukass

Sasza – W wieku 15 lat samodzielnie przeprowadziła się do Wrocławia, bo „kocha energię dużych miast”. Wiąże swoją przyszłość z organizacją eventów, więc wkręciła się do Czasoprzestrzeni, żeby czegoś się nauczyć. Los chciał, że trafiła akurat do ekipy WrOFFławia, tym samym stając się jej najmłodszym „elementem”. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech. Bardzo lubi podróżować, poznawać nowych ludzi oraz…tańczyć, tańczyć, tańczyć 🙂

Maciej Samól

Maciejka – młodszy Łącznikowo-festiwalowy operator oświetleniowy, w dwóch słowach Świat(ł)owy Łącznika. Dba, aby kultura muzyczna ze sceny docierała do słuchaczy również w formie wizualnej oraz aby artyści na zdjęciach z koncertów prezentowali się zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach klasowych. Zakochany w brzmieniach wielorakich gatunków, obecnie słuchacz Szkoły Muzyki Nowoczesnej.

Maciej-samol
Kajetan-drogoś

Kajetan Drogoś

Kajetan – ludzie z ekipy mówią na niego Pan Wołodyjowski. Chętnie doradzi wszystkim kupującym piwko w naszym sklepiku. Zawsze potrafi odnaleźć odpowiedni rodzaj napitku, żeby wpasował się w indywidualne preferencje smakowe każdego gościa klubu Łącznik. Zna się na wrocławskich kraftowych browarach. Interesuje się historią kina, a na co dzień studiuje poradnictwo.

Dominika Jaruszek

Dominika – mimo, że myślami jest w szkole cyrkowej, jej serce od ponad dwóch lat znajduje się w Czasoprzestrzeni. Koordynuje wolontariaty, pisze statuty organizacji, pluje ogniem i żongluje. Pomogła zmienić wrOFFław w stowarzyszenie, a za jakiś czas stanie się ekspertem od projektów społecznych. W ferworze pracy zawsze znajdzie czas na obejrzenie serialu.

Dominika-Juraszek
Dawid-Lewandowski

Dawid Lewandowski

AViD – a.k.a. „Kapitan Rudobrody” – stoi za sterami dobrego brzmienia w klubie Łącznik i podczas festiwalu. Postać owiana tajemnicą. Towarzyski i imprezowy. Na co dzień jest producentem muzycznym, multiinstrumentalistą i aktywnym muzykiem oraz DJ’em. Porusza się w klimatach od jazzu przez hip-hop, rocka, aż do muzyki elektronicznej. Studiował inżynierię akustyczną na Politechnice Wrocławskiej oraz jest absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej.

Michał Bedner

Bender/Michał – ambitny, zawsze z przygotowanym planem działania. Woli robić niż mówić – typowy zadaniowiec. W naszym teamie odpowiedzialny za www, serwer, hosting; w wielkim skrócie jest specem od spraw IT. Za dnia przykładny pracownik z zajawką do podróżowania, wieczorami aktywny muzyk w dwóch wrocławskich składach: wokal w zespole 4dziki i gitara rytmiczna w Panzerhund.

michal
x-tomek

Tomek

Tomasz – nasz człowiek od zadań specjalnych. Na co dzień spokojny i opanowany umysł analityczny, zawsze w pełni zaangażowany w to co robi. Lubi ludzi, ale ma krótki lont, więc lepiej z nim nie zadzierajcie! Po godzinach perkusista Gruesome Gertie, i bywalec koncertów, dlatego wrocławską scenę zna od podszewki. Ogólnie: metal czarna msza i zło, a oficjalnie: ciężarówki, siłka i dobra książka. 

Fryderyk

Fryderyk – występuje pod pseudonimem Francis Tuan i gra mistyczny pop. Współtworzy również awangardowo rockową Katedrę. Poza muzyką zajmuje się literaturą – od naukowej i artystycznej strony. Jest doktorantem polonistyki i przygotowuje rozprawę o psychologii w powieściach Tadeusza Micińskiego i Witkacego. Oprowadza studentów po meandrach pozytywizmu i Młodej Polski oraz tworzy materiały edukacyjne. Od ponad dziesięciu lat pisze epopeję science fiction oraz popełnia krótkie dziennikarskie teksty na temat muzyki. Dlatego też w inicjatywie wrOFFław zajmuje się przede wszystkim copywritingiem i redagowaniem tekstów.

fryderyk
Adela-JakieLaszek

Adela Jakielaszek

Adela – dobry duch i manager Czasoprzestrzeni w jednym. Znana z wielozadaniowości, żonglerki wieloma wydarzeniami na raz i szybkiego przemieszczania się po terenie zajezdni. Jak tylko uzna, że warto się w coś zaangażować, to daje z siebie 1000%. Wierzy w ludzi i sens ich rozwoju, dlatego jest największym supporterem ekipy. Z wykształcenia psycholog i nauczyciel, z zamiłowania bloger.