O NAS

wrOFFław – inicjatywa od wrocławskich muzyków dla wrocławskich muzyków i słuchaczy. Powstała z potrzeby reagowania na muzyczną sytuację naszego miasta – spadek liczby koncertów zespołów grających swoje utwory, stawianie na coverbandy, tribute shows, powielanie opinii, że we Wrocławiu „nie ma kto” i „nie ma gdzie” grać.

Autorska muzyka

W inicjatywie wrOFFław wspieramy muzykę autorską. Chcemy dać publiczności szansę obcowania z oryginalną twórczością wrocławskich artystów i jej niepowtarzalnym wykonaniem na żywo. Taką, której można doświadczyć i od razu porozmawiać z jej autorami.

Line-up

Wroffław Festiwal to świeże muzyczne brzmienia Wrocławia zebrane w jednym miejscu i czasie.

Artyści

Podczas pierwszej edycji wrOFFław wystąpią artyści związani z Wrocławiem. Zdecydowaliśmy się postawić na zespoły prezentujące różne style muzyczne, aby pokazać, jak bogata jest scena naszego miasta. Obok indie usłyszymy więc trochę bluesowego feelingu, a dźwiękom elektronicznym nie będą przeszkadzać klasycznie rockowe gitary. Wszystkie grupy mają jednak cechę wspólną – wypracowały swoje własne, charakterystyczne brzmienie i nie boją się z nim eksperymentować. Są wizytówką Wrocławia, z której możemy być dumni, i którą powinniśmy się chwalić.

MOONGOAT

alternatywny rock

Moongoat grają muzykę, która brzmi, jakby się jednocześnie śniło, latało i tańczyło.