Przejdź do treści

A’PORT

BIO

A’PORT – Bardzi, muzycy, artyści, poeci o niekonwencjonalnym spojrzeniu na rzeczywistość. W sierpniu 2021 r wydali singiel o nazwie „Polska”  w którym śmiało opisują sytuacje w naszym kraju.

Za mikrofonem na pierwszy ogień Szymon „Dudek” Duda śpiewający, recytujący poeta działający na wielu płaszczyznach muzycznych, który jego udział w różnych projektach dawał kilkutysięczne oglądnięcia na portalu YouTube. Jego teksty poruszają tematy Polskiego podwórka, podkreślane mocnymi akcentami z dużą miarą wrażliwości.

Jego skrzydłowi Adrian „Aduś” Morawski – gitara i Łukasz „Poziom” Poździoch – bas, to dawni muzycy zespołu Czwarty Poziom, który zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych na festiwalach w całym kraju.

Ciężką artylerię w postaci perkusji zapodaje niezłomny Radek Jaszczyszak edukator oraz muzyk estradowy, oficjalny endorser marek Impression Cymbals oraz Wincent Drumsticks, brał udział w nagraniach do „Tajemnic Polskich Mistrzów Perkusji”, nagrodzony w Polskich Nagrodach Perkusyjnych – Magazynu Perkusista w kategorii Nadzieja Perkusyjna. 

LINKI

POSŁUCHAJ:

Tagi: