Przejdź do treści

IMPROWIZUJ I TWÓRZ NA ŻYWO!

Grasz na instrumencie? Masz zespół? A może właśnie nie masz i szukasz muzyków do wspólnego grania? To miejsce dla Ciebie.

Jam session w Łączniku to cykliczna impreza, która odbywa się w Klubie Łącznik na terenie Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Mniej więcej raz w miesiącu spotykamy się by poimprowizować – nie ograniczamy się stylistycznie i nie gramy coverów! Dużo już coverowego grania w naszym mieście, więc próbujemy stawiać tylko na autorskość. Mamy scenę 7×4,5 m, dobre nagłośnienie i oświetlenie – robimy wszystko co możemy by jam session przebiegało w komfortowych warunkach, więc zapewniamy również odsłuchy i opiekę realizatorów. Jest też backline – mikrofony na statywach, dwa wzmaki gitarowe, perkusja i staramy się też wystawiać piec basowy.

Zgodnie z naszą wrOFFławiową ideą, która zakłada integrację lokalnej sceny muzycznej, nasze jamy mają także charakter sieciujący i spajający społeczność. Wpadajcie – poznajmy się i razem róbmy muzykę!

Jamy w Klubie Łącznik

Wystartowaliśmy w marcu 2022 roku i z lekką wakacyjną przerwą po drodze, odbyło się u nas już 6 jamów. Od 2023 roku widzimy się raz w miesiącu!

Galeria

Jam Session w Łączniku

Inne Jam Sessions w Mieście

Jeżeli nie pasuje Ci termin lub chciałbyś grać częściej, to zerknij na inne jamy we Wrocławiu.

TŁUSTY JAM OPEN STAGE


JAM SESSION W TONACH

JAM SESSION W LIVERPOOLU

PARTNERZY