ZOSTAŃ PARTNEREM LUB SPONSOREM
wrOFFław

Szukasz nowych pomysłów na działania CSR Twojej firmy? Chciałbyś zaangażować się w wspieranie lokalnej kultury oraz edukowanie młodych artystów, przy okazji wzmacniając wizerunek swojej marki?

Dołącz do grona naszych partnerów!

Festiwal wrOFFław powstał po to, by zadać kłam opiniom, że wrocławska scena muzyczna ma niewiele do zaoferowania. Grupa osób zaangażowanych w muzyczne środowisko miasta postanowiła stworzyć coś nowego, coś, czego brakowało! Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni do spotkania, wzajemnego inspirowania się, prezentowania autorskiej twórczości oraz uświadamianie jak funkcjonuje rynek muzyczny. Poprzednie dwie edycje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno publiczności, jak i samej lokalnej sceny, która żywo zaangażowała się
w rozwój całej inicjatywy (więcej informacji o poprzednich edycjach: Było).

W tym roku festiwal odbędzie się niezależnie od restrykcji i w formule hybrydowej (jednocześnie na offline i online), w dniach 25-27.06. Oprócz rozbudowania sekcji koncertowej (m.in.
o afterparty z muzyką elektroniczną), planujemy rozwinąć część konferencyjną, a także wzorem zeszłorocznym, wprowadzić dni tematyczne i sponsorskie.

fot. Ola Bodnaruś

Festiwal wrOFFław to największa inicjatywa wpierająca młode talenty we Wrocławiu i okolicach, która z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników. Do tej pory na naszej scenie wystąpiły 23 zespoły rozpoczynające swoją przygodę na rynku muzycznym.


fot. Julita Klocek

Festiwa,l z uwagi na charakter, zarówno skupiający się na promowaniu autorskiej twórczości, jak i również panelach edukacyjnych, pozwala dotrzeć z informacją o Twojej firmie do szerokiego grona odbiorców. Jednakże nie tylko uczestników naszego Festiwalu, ale również do potencjalnych lokalnych klientów i partnerów biznesowych.

fot. Fototony

Współtworzenie Festiwalu to również znakomita okazja do zbudowania pozytywnych skojarzeń z marką
i zaprezentowanie jej w wartościowym środowisku. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować nasze możliwości do oczekiwań Partnerów.

Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu!