Przejdź do treści

ZOSTAŃ PARTNEREM LUB SPONSOREM

Szukasz nowych pomysłów na działania CSR Twojej firmy? Chciałbyś zaangażować się w wspieranie lokalnej kultury oraz edukowanie młodych artystów, przy okazji wzmacniając wizerunek swojej marki?

Dołącz do grona naszych partnerów!

Showcase wrOFF (kiedyś wrOFFław) powstał po to, by zadać kłam opiniom, że wrocławska scena muzyczna ma niewiele do zaoferowania. Grupa osób zaangażowanych w muzyczne środowisko miasta postanowiła stworzyć coś nowego, coś, czego brakowało! Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni do spotkania, wzajemnego inspirowania się, prezentowania autorskiej twórczości oraz uświadamianie jak funkcjonuje rynek muzyczny. Poprzednie edycje Festiwalu spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno publiczności, jak i samej lokalnej sceny, która żywo zaangażowała się w rozwój całej inicjatywy (więcej informacji o poprzednich edycjach: Festiwale).

wrOFF Showcase odbędzie się jak zwykle w czerwcu! Oprócz bogatej sekcji koncertowej, w tym roku odbędzie się również płatna cześć konferencyjna, z dniami tematycznymi i sponsorskimi.


Festiwal wrOFF to największa inicjatywa wpierająca młode talenty we Wrocławiu i okolicach, która z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników.
Nasz festiwal ma już swoją wierną publikę, która czeka na swój „Woodstock wśród showcase’ów”. W zeszłym roku przez teren festiwalu przewinęło się blisko 2000 osób. Gośćmi festiwalu byli znani przedstawiciele i znawcy rynku muzycznego, m.in. Lech Janerka, Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński, Artur Rawicz, Marek Pędziwiatr, mec. Krzysztof Zuber i wielu wielu innych ekspertów z branży muzycznej!

Festiwal z uwagi na charakter, zarówno skupiający się na promowaniu autorskiej twórczości, jak i również panelach edukacyjnych, pozwala dotrzeć z informacją o Twojej firmie do szerokiego grona odbiorców. Jednakże nie tylko uczestników naszego Festiwalu, ale również do potencjalnych lokalnych klientów i partnerów biznesowych. Swoją markę promowali m.in. Mobile Vikings, Craft Event, Fast Energy, You.Band i Art-synergy – robili to za pomocą specjalnych stoisk z promocją marki, a także przez udział w panelach dyskusyjnych.

Współtworzenie Festiwalu to również znakomita okazja do zbudowania pozytywnych skojarzeń z marką i zaprezentowanie jej w wartościowym środowisku. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować nasze możliwości do oczekiwań Partnerów.

Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu!