Przejdź do treści

.COMIN

BIO

2012. Apokalipsa majów nie wiedzieć czemu, nie nastąpiła. W 2013 do życia powołany zostaje projekt o roboczej nazwie scrapy yard, który ostatecznie przyjmuje miano .comin.

Wraz z dynamicznymi zmianami w składzie, ewoluuje także muzyczny styl zespołu. W tym czasie zespół intensywnie koncertuje, budując swoją markę.

W 2015 roku na świat wychodzi pierwsze wydawnictwo zespołu.  Płyta zatytułowana po prostu .comin to mieszanina melodii i agresji. Krążek zostaje bardzo dobrze przyjęty przez undergrandowe media. 

Kolejne cztery lata to kolejne zmiany w składzie. Nie powstrzymuje to jednak zespołu przed koncertowaniem. Comin odnosi kilka sukcesów na lokalnych przeglądach muzycznych.  

W 2019 sytuacja personalna staje się na tyle stabilna, że chłopaki decydują się na wejście do studia celem rejestracji drugiego wydawnictwa. W trakcie pracy nad nagraniami, rozbieżności w wizji brzmienia albumu doprowadzają do konfliktu, który skutkuje odejściem gitarzysty, a jednocześnie założyciela zespołu. Comin rejestruje płytę jako kwartet, jednocześnie prowadząc nabór na stanowisko gitarzysty.

01.04.2020 swoją premierę ma drugie wydawnictwo zespołu, o kontrowersyjnym tytule „23 45 32 11 33”. Płyta dobrze przyjęta przez media jak i przez słuchaczy. W między czasie zespół nagrywa kilka obrazków video, promujących krążek. Pandemiczne obostrzenia mocno ograniczają promocje płyty,  mimo to comin koncertuje kiedy tylko można. 

– Mamy różne spojrzenie na muzykę.  Jesteśmy z różnych bajek. Staramy się łączyć wszystko to, co nas kręci podczas pisania utworów. Balansujemy pomiędzy nu  metalem i trashem, metal corem i klasycznym heavy, punk rockiem i prog metalem. Ciężko to sklasyfikować,  wrzucić do szufladki… My nazywamy to co robimy po prostu… very metal.

.Comin od 2020 roku gra w składzie:

Grzegorz Stawicki  voc.

Przemysław Niewiedział    git.

Piotr Pawlak       git.

Tomasz Pawlak    bass.

Tomasz ” Puhy” Kulpa    drums.

LINKI

POSŁUCHAJ:

Tagi: