Paweł Drygas
pomysłodawca naszego przedsięwzięcia. Wkręcony we wrocławską scenę muzyczną tak bardzo, że napisał na jej temat kilka prac naukowych oraz zorganizował festiwal dla lokalnych artystów. Pasja do muzyki sprawiła, że zostało mu przydzielone Stypendium Ministra; zarówno za działalność artystyczną jak i naukową. Na co dzień manager Klubu Łącznik, grafik, socjolog, i oczywiście muzyk. Perkusista pięciu wrocławskich zespołów: Chwilantropia, Francis Tuan, Katedra, Związki Maillarda, Panzerhund. Ma na swoim koncie ponad 200 zagranych koncertów, a ta liczba, mimo pandemii, wciąż wzrasta.
Ola Kubera
Jeśli nie wiadomo gdzie jest, zapewne na jakimś koncercie. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki! Magister filologii polskiej i kulturoznawstwa – humanistka na wskroś. Kilka lat zaangażowana w produkcję i organizację Festiwalu FAMA – Eliminacji Wrocławskich oraz Festiwalu w Świnoujściu. Społecznik, lokalna patriotka, dobra dusza, przez niektórych nazywana ambasadorką wrocławskiej sceny muzycznej. Podczas festiwalu idealistycznie stara się ogarnąć wszystko a przynajmniej mieć iluzję kontroli nad wszystkim! Lubi to co robi, bo organizacja wydarzeń kulturalnych daje jej energię i przynosi satysfakcję.
Ajda Wyglądacz
współtwórczyni inicjatywy wrOFFław. Zaangażuje się w każdą kreatywną pracę, a czmychnie przed papierkową. Kibicuje lokalnym zespołom grającym autorską muzykę, szerokim łukiem omija granie coverów i tributów. Muzycznie wokalistka/gitarzystka/tekściarka w zespole Chwilantropia i rozśpiewana basistka Francisa Tuana. Zawodowo jako Pani Brzęczyszczykiewicz tropi i tłumaczy obcokrajowcom zawiłości polszczyzny. Autorka projektu Wrocławskie Słoiki – serii warsztatów muzyczno-językowych i pomysłu oddania sceny w ręce obcokrajowców, by mogli głośno wyśpiewać historię swojej migracji. Zdarza jej się tworzyć gry planszowe, scenariusze do teledysków i hasła reklamowe.
Maria Jurasz
na studiach geograficznych znalazła swoją drogę do dziennikarstwa. Odkąd pojawiła się w Czasoprzestrzeni trzy lata temu jara się wrocławskimi kapelami i organizacją koncertów. Oprócz tego prowadzi facebook i ig wrOFFław. W wolnych chwilach pisze prace na studia i uczy się pro tools’a, by wreszcie móc nagrywać wymarzone podcasty
Tomek Kuchta
nasz człowiek od zadań specjalnych. Na co dzień spokojny i opanowany umysł analityczny, zawsze w pełni zaangażowany w to co robi. Lubi ludzi, ale ma krótki lont, więc lepiej z nim nie zadzierajcie! Po godzinach perkusista Gruesome Gertie, a kiedyś Chris June etc. Bywalec koncertów, dlatego wrocławską scenę zna od podszewki. Ogólnie: metal, czarna msza i zło, a oficjalnie: ciężarówki, siłka i dobra książka.
Fryderyk Nguyen
występuje pod pseudonimem Francis Tuan i gra mistyczny pop. Współtworzy również awangardowo rockową Katedrę. Poza muzyką zajmuje się literaturą – od naukowej i artystycznej strony. Jest doktorantem polonistyki i przygotowuje rozprawę o psychologii w powieściach Tadeusza Micińskiego i Witkacego. Oprowadza studentów po meandrach pozytywizmu i Młodej Polski oraz tworzy materiały edukacyjne. Od ponad dziesięciu lat pisze epopeję science fiction oraz popełnia krótkie dziennikarskie teksty na temat muzyki. Dlatego też w inicjatywie wrOFFław zajmuje się przede wszystkim copywritingiem i redagowaniem tekstów.
Avid Lewandowski
stoi za sterami dobrego brzmienia w klubie Łącznik i podczas festiwalu. Postać owiana tajemnicą. Towarzyski i imprezowy. Na co dzień jest producentem muzycznym, multiinstrumentalistą i aktywnym muzykiem oraz DJ’em. Porusza się w klimatach od jazzu przez hip-hop, rocka, aż do muzyki elektronicznej. Studiował inżynierię akustyczną na Politechnice Wrocławskiej oraz jest absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej.
Maciejka Samól
młodszy Łącznikowo-festiwalowy operator oświetleniowy, w dwóch słowach Świat(ł)owy Łącznika. Dba, aby kultura muzyczna ze sceny docierała do słuchaczy również w formie wizualnej oraz aby artyści na zdjęciach z koncertów prezentowali się zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach klasowych. Zakochany w brzmieniach wielorakich gatunków, obecnie słuchacz Szkoły Muzyki Nowoczesnej.
Marta Rynkowska
Dobry i wiecznie uśmiechnięty duszek wrOFFławu. Sponsorzy, których widzicie na plakatach to częściowo jej sprawka! Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie jest mocno związana z ZSP. Jedna z głównych koordynatorek Wielkiej Draki Dla Dzieciaka w roku 2019. Gdy w coś się angażuje, to daje z siebie wszystko.
Kajetan Drogoś
Ludzie z ekipy mówią na niego Pan Wołodyjowski (zerknijcie na foto, to będziecie wiedzieli). Fan wrocławskiej muzyki i pieszych wycieczek. W czasie Festiwali wrOFFław odpowiedzialny za dostarczanie Wam wszelkich napojów. Zawsze potrafi odnaleźć odpowiedni rodzaj napitku, żeby wpasował się w indywidualne preferencje smakowe każdego gościa klubu Łącznik. Zna się na wrocławskich kraftowych browarach. Interesuje się historią kina, a na co dzień studiuje poradnictwo.