Przejdź do treści

FESTIWALE

Wybierz jedną z edycji by dowiedzieć się więcej.

Pierwsza edycja festiwalu wrOFFław odbyła się w  22 i 23 czerwca 2019 roku. Przez dwa dni wystąpiło 10 wrocławskich zespołów… czytaj więcej.

Druga edycja festiwalu wrOFFław odbyła się w czerwcu 2020 i zaskoczeni pandemią COVID-19 postanowiliśmy przenieść ją całkowicie do Internetu. Przez 4 dni odbyło się 13 koncertów i 5 paneli dyskusyjnych… czytaj więcej.

Trzecia edycja festiwalu wrOFFław odbyła się w czerwcu 2021. Realizowana była w formule hybrydowej (online i offline), a przez 3 dni odbyło się 15 koncertów i 10 paneli dyskusyjnych… czytaj więcej.

24 i 25.07.2021 w Czasoprzestrzeni odbyła się druga edycja festiwalu Louder Fest. W ramach współorganizacji wydarzenia byliśmy odpowiedzialni za stworzenie drugiej sceny, która promowałaby lokalne zespoły metalowe – wrOFFław Extreme. Przez dwa dni wystąpiło 8 kapel…czytaj więcej.

Jam session w Łączniku to cykliczna impreza, która odbywa się w Klubie Łącznik na terenie Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Mniej więcej raz w miesiącu spotykamy się by poimprowizować – nie ograniczamy się stylistycznie i nie gramy coverów! Dużo już…czytaj więcej.

W dniach 24-26 czerwca 2022 miała miejsce kolejna edycja wrOFFław, tym razem jako pełnoprawny festiwal showcase’owy! W ramach konferencji odbyło sie 9 spotkań (wykładów, paneli i warsztatów) z czternastowa ekspertami związanymi z branżą muzyczną. W części koncertowej zagrało 15 zespołów…czytaj więcej.