Przejdź do treści

DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA!

Przystań na chwilę. Wsłuchaj się. Słyszysz? To my, Madamme. Przyszliśmy, żeby poruszyć w Tobie strunę, o której zapominasz. Żeby przypomnieć Ci o radości, zakochaniu i szczęściu, ale też o żalu, smutku i osamotnieniu. O tym, że emocje są częścią nas. Tacy jesteśmy my i taka jest nasza muzyka.
Spotkaliśmy się we wrześniu 2016 roku dzierżąc gitarę, ukulele, bas, siedząc przy pianinie i perkusji, aby tworzyć muzykę, której punktem wyjścia są gatunki folk i folk rock. Od początku wiedzieliśmy jednak, że co prawda zespoły takie jak Mumford & Sons, The Lumineers, czy Of Monsters And Men będą naszą inspiracją, ale swoją muzyczną drogę musimy odnaleźć sami.
2021 jest rokiem drugiej odsłony naszej trasy “Twarzą w twarz z Madamme”, którą zapoczątkowaliśmy w 2020. Po przerwie spowodowanej zamknięciem miejsc koncertowych wracamy do dzielenia się przemyśleniami i dawania nadziei, że o dobrych rzeczach zapomina się tylko na chwilę. Tak jak rok wcześniej trasa ta obejmuje miejsca, w których możemy być jak najbliżej ludzi, takie jak rynki, porty, punkty spotkań, czy ulice, jednak tym razem poszerzamy ją także o kluby i kawiarnie.
W poprzednich latach mieliśmy wielką przyjemność zagrać w ponad 70 miejscach w całej Polsce i na Ukrainie, wydaliśmy czteroutworową EPkę, minialbum, “Tadamm”, kilka singli, a także opowiedzieliśmy swoją historię podczas wielu wywiadów i rozmów z dziennikarzami radiowymi i prasowymi.
Jak dalej potoczy się ta historia? Przyjdź, posłuchaj i stań się jej częścią!

POSŁUCHAJ:

Tagi: