Przejdź do treści

RUDGER POWER

DCIM\100GOPRO\GOPR0090.JPG

Nazywamy się Rudger Power i tworzymy skład rytmiczno-liryczny, duet zajmujący się balansowaniem na krawędzi koncertowania i performowania, komentowania i doradzania, muzyki i słowa. Dwie osoby, opowiadacze, bajarze emocjonalnych krajobrazów, pląsów znaczeń o niejednoznacznym powidoku.

Wspólnie występujemy od 2018 – w tym czasie prezentowaliśmy naszą twórczość na koncertach, festiwalach sztuki oraz performance. W przeciągu ostatniego roku wydaliśmy dwie kompozycje stanowiące zapowiedź albumu, którego premiera ma się odbyć w roku 2023. „Uduszę” oraz „Ornat” stanowią podsumowanie ostatniego okresu działalności. 
W skład duetu wchodzi Wojciech Bernatowicz (1989) i Zofia Kuligowska. Zofia Kuligowska (1988) to artystka wizualna oraz performerka z Poznania, animatorka kultury, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Prezentowała swoje prace na festiwalach i konferencjach w Niemczech, Irlandii Północnej, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Ukrainie, Bułgarii i Rumunii. Wojciech Bernatowicz to producent z Lublina, doktor muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego, multiinstrumentalista. W swojej działalności muzycznej występował na takich scenach jak Opener Festival, Jarocin Festiwal, Wschód Kultury Inne Brzmienia oraz Euromusic Contest w Divan Du Monde w Paryżu W załączniku przesyłamy nasz materiał oraz link do SoundCloud, na którym można znaleźć również nasze nagrania live oraz twórczość teatralną. 

LINKI

POSŁUCHAJ: